Pet Taşıma Bagajı


Kedi ya da köpek tüm evcil hayvanların taşınması için gerekli kutuya pet taşıma bagajı adı verilir. Pet taşıma bagajında hayvanın boyutu kilosu önem taşır. Uzun seyahatlerde güvenlidir. Hayvanın güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Evcil hayvanların konforu ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan özel malzemeler ile üretilir. Kilitleme sistemi sayesinde yolculuk sırasında da gerekli emniyet sağlanır. Genişliği 140 cm ve uzunluğu 90 cm’dir. 100 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunur. Büyük hayvanınızın da uzun seyahatlerde güvenliğini sağlar. Su geçirmez özel yapısı bulunur.

Uçakta, arabada evcil hayvanların güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Pet taşıma bagajında hayvan için yeterli alan bulunur. Havalandırma bölümü bulunur ve yeterli hava sağlanır. Kolay şekilde taşınır ve kilitlidir. Oldukça pratik ve kullanışlıdır. Özel tasarım ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilir. Kolay şekilde taşındığı için istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Büyük evcil hayvanlarınızı da taşıyabilirsiniz. Aracınıza kolayca monte edilir. Özel havalandırma sistemi sayesinde evcil hayvanlarınız uzun seyahatlerde sorunsuz şekilde yolculuk eder. Özel malzemeden üretildiği için kaliteli ve paslanmazdır. Kenar kısımlarında özel taşıma bölümü bulunur. Aracınızın bagaj ya da dış bölümüne uygun aparatlar kullanarak takabilirsiniz. Sarsılmaz ve seyahat boyunca hayvanın rahat etmesi için özel tasarımlıdır. Soğuk hava şartlarında da içeriye yağmur girmesini önleyen özel pencere sistemi bulunur. Dilerseniz aracın içinde dilerseniz araç dış bagajında evcil hayvanlarınızı taşıyabilirsiniz.